pátek 5. února 2016

VALENTINE CARDS - Inspirace pro zamilovaná přáníčka
Zatímco květinářství se před Valentýnem zásobí růžemi a v obchodech už jsou vyrovnaní plyšáci, já mám radost, že můžu zase po všech vločkách a jelenech lepit romantiku. A když jsem navíc v novinkách na Pretty Papers objevila nové sady papírů, neodolala jsem hned dvěma a než se dostalo na článek, už je skoro po nich. Dnes tedy výběr toho nejlepšího z toho, na co padly... :-)
Zadání naší únorové challenge už znáte. Nikdy bych neřekla, že budu dělat černo-bílé valentýnky, ale právě výzva mi otevřela oči. Tahle kombinace totiž vůbec není špatná. A valentýnky rozhodně nemusí být jen červené nebo růžové.

Použila jsem papíry z kolekce Hello Love od Crate Paper, papírovou krajku, která dodá romantický nádech a chipboard ze stejné sady, jako papíry. A že i se samolepkami určenými do diářů se dá ozdobit přáníčko poznáte, když si koupíte sadu těch transparentních od Heidi Swapp. Mě berou hlavně ty zlaté a jelikož nemám diář, můžu si s nimi pěkně "plýtvat" na valentýnky.

Mimochodem, taky Vám někdy přijde, že udělat minimalistické přáníčko je těžší než ozdobené? Já se s tím peru pořád. Nad tímhle jsem seděla asi půl hodiny, přikládala stužky, knoflíky, kytičky a pořád jsem měla pocit, že tam něco chybí. Až jsem došla k tomu, že nejhezčí je prostě takové, jaké je.Základem je embossovaný papír, který jsem si z bílého papír vyšší gramáže připravila pomocí embossovací kapsy na Big Shotu.

"Motivy do papíru vyřezávejte vždy před embossováním. V opačném pořadí se vám embossovaný vzorek ošklivě slisuje."

Pak už jsem zvolila jen krásný podkladový papír z malé 6x6 kolekce XOXO od American Crafts (ta kolekce je božská!) a 3D pěnovými čtverečky slepila vrstvy tak, aby to vytvořilo plastický efekt. Zlatá samolepka od Heidi pak bylo to, co tomu celou dobu chybělo.Jak říkám sada papírů od American Crafts je boží. A tyhle roztomilá přáníčka jí doufám dělají tu správnou reklamu. Ostatně vidíte na nich zhruba půlku kolekce v přímém přenosu. A ta druhá půlka je taky super!Podkladový papír z kolekce I AM od Simple Stories jsem "ztlumila" pauzovacím papírem. A vidíte to, co já? Od té doby, co mám kleště Crop-A-Dile, ujíždím na průchodkách, takže schválně sledujte, jak dlouho vás s nimi budu obtěžovat. A řekněte, až vás to přestane bavit... Ale je to pecka, ne? :-)


Na tomhle přáníčku je vidět v akci snad celý můj arsenál chiboardů a samolepek. I na písmenkovou abecedu došlo. Ale nejlepší je stejně ten zvířátkový papír :-)A to by bylo aby uvnitř přáníčka taky něco nebylo. Není totiž smutnější valentýnky než té, která je uvnitř bílá. A navíc, ulehčíte mužům práci s vymýšlením dlouhého textu, oni při tom totiž prý totiž strašně trpí :-)


Tak to bychom měli. Dvoje papíry, čtyři úplně jiná přáníčka a hlavně inspirace pro vaše vlastní projekty...

Těším se na ně!

Žádné komentáře:

Okomentovat