středa 3. února 2016

VALENTINE CARD - Romantika v odstínech šedi

Jestli už jste zaregistrovali únorovou challenge na Pretty Papers, pak vám možná tohle přáníčko něco připomíná. A máte pravdu, je to můj ukázkový projekt. Tak se na něj dneska podíváme pěkně zblízka, i když to bude docela rychlovka, protože je vytvořené z jedná kolekce a několika diářových nálepek. Takže žádné výmluvy, tohle přece zvládnete taky.

Zadání bylo tentokrát opravdu výzva, protože udělejte valentýnku v odstínech šedi. Nakonec jsme s holkama ale vyměkly a povolily si (i vám) jednu barvu navíc. A hned byla řeč úplně o něčem jiném. Já jsem použila papíry i chipboardy z kouzelné kolekce HELLO LOVE od Crate PaperNavrstvila je na sebe a ten krásný s růžemi jsem obšila pergamenovým papírem, abych trochu potlačila výrazný motiv. Vyřízla jsem dvě visačky a pozor - VYSTŘIHLA - nápis. Protože i na papírech leckdy objevíte skvosty a tahle kolekce má v sobě jeden plný super-truper valentýnských hlášek. A pak už jen chipboardy ze stejné kolekce. A transparentní samolepka z diařové kolekce Heidi Swapp.

A samozřejmě nezapomeňte "vytunit" i vnitřek přáníčka. Já vám ho totiž budu připomínat pořád :-)

Líbí se Vám valentýnka z kolekce od Crate Paper? Přijďte si vyrobit vlastní originální přáníčko na kurz Valentýnského cardmakingu. Více informací najdete zde

Hodně lásky Vám přeje

Žádné komentáře:

Okomentovat