čtvrtek 1. října 2015

instaZáří
Je to už nějaký čas, co mám Instagram, ale teprve, když moje sestra odletěla na čas do Ameriky, začala jsem ho pořádně používat, abych věděla, jak se jí tam daří. A zalíbilo se mi to. Je to prostě taková přenosná galerie do tramvaje, kde najdete spoustu inspirace, a neruší Vás slova. Zjistila jsem taky, že na Instagramu mám takový vlastní výběr toho nejlepšího - z tvoření i ze života. A samozřejmě spoustu koček...

1. Sn@p deník z dovolené. Letos poprvé tvořen přímo na místě činu. Zatímco ostatní po večerech sledovali televizi, já jsem do noci psala a tiskala :-)


2. Miluju Alpy. Miluju hory. Někde jsem četla, že největší luxus dnešní doby je být offline. A to se na vrcholcích podařilo.


3. Náš nejnovější přírůstek - kocourek Barney. V září mu byl měsíc a začal prozkoumávat svět.4. Svatební sezóna pokračuje i v září. A kombinace zlaté, starorůžové a smetanové nikdy nezklame.


5. Můj první vlastnoručně vyrobený podzimní věnec. Už visí :-)


6. Na Vysočině jsme oženili spolužáka. Krásná svatba v prostředí prvorepublikového letohrádku.


7. Přírodní "backgroundy" mě prostě baví... 8. Stejně jako pohlednice od mých přátel. A oni to ví! Tentokrát z drsného severu.


9. Stihla jsem to i na Cardmaking 2015 a potkala tu spoustu milých lidí.10. A sama jsem pak o víkendu tvořila. V podzimním duchu. A vymyslela nový kurz.


 A mimochodem na //Instagramu// mě můžete sledovat tady :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat