sobota 25. dubna 2015

PL 2015 / W7 / Inked RoseDalší únorový týden z mého PL je ve znamení nové kolekce kartiček v mé sbírce a parádních, naprosto neúnorových barviček. Co se obsahu týká, probíhalo u nás doma v těchto týdnech především stonání, což se na stránkách alba projevilo absencí Dianek i Honzíků. Fotky s kapesníky prostě nevypadají dobře, a to se můžete u Photoshopu klidně zbláznit :-)


Na sedmý týden tohoto roku jsem rozbalila nové kartičky od We Are Memory Keepers "Inked Rose". Barvy jsou prostě přenádherné, nemohla jsem to vydržet, a tak mi je snad i v těch zimních měsících odpustíte. Na titulku jsem použila washi pásky, pergamenový papír a samolepící abecedu, papírovou hvězdičku i akrylový výsek od Heidi Swapp. Nově si u mě zvyká datumové razítko a myslím, že budeme velcí kamarádi. 


Tahle kočka je moje mladší sestra Marianna. V únoru na rozdíl od nás neměla rýmu, a tak si mohla dovolit fotit v atelieru. A dopadlo to vážně fantasticky, ostatně výsledek vidíte sami. Já jsem jí v kapse dozdobila nápisem od Technique Tuesday, který jsem natiskla na vellum a přidala jsem jí taky pár flitříků, které jsem lepila pomocí Glossy Accents.Někdy mezi vším tím zdravotním nepohodlím u nás proběhl taky Valentýn. Moc ho neprožíváme, přesto mi Honzík zakoupil květinu a nějaké drobnosti. Na co chci ale upozornit především, je tištěný nápis. Moc se mi líbí ten font - jde o razítkovou abecedu od Lawn Fawn a já se jí nemůžu nabažit.Naše kotě roste jako z vody, ale pořád je strašně roztomilé, a tak snad není od začátku roku stránka, na kterou by se nedostalo. Fotku s mickou jsem tentokrát nalepila trochu nakřivo a seřízla podle kartičky. Zkuste to taky, všechny fotky přece nemusí být do pravého úhlu :-)Což potvrzuje i journalingová kartička v další kapsičce. Ráda na sebe kartičky vrstvím a vytvářím si tak vlastní design. Tady jsem ještě vmezeřila pergamenový papír a pár vlaječek. Nápis je vystřižený z nějaké další PL kartičky a doplněný samolepkou od Heidi Swapp a razítkem od Technique Tuesday. Tady jsem si docela vyhrála, neb jsem z razítka potřebovala pouze slovo story. Takže jsem opatrně otírala zbytek nápisu vlhčeným ubrouskem a několikrát trénovala nanečisto. Ale vyplatilo se!Poslední kapsička se věnuje našim biatlonistům - zajisté jste i vy zaregistrovali jejich dlouhodobě skvělé výsledky. A možná jste si  taky všimli, že už několik PL týdnů píšu rukou. Jak jsem ve skluzu, nemám moc čas si přeměřovat kartičky a štelovat je do tiskárny. A navíc font "Di Majerová" umí háčky i čárky :-)

Další týden bude na blogu již zítra, tak se můžete těšit :-)

Tak ať je i váš "lajf" jeden velký projekt!

Žádné komentáře:

Okomentovat