středa 9. března 2016

FONTY KE STAŽENÍ: Jaro je tu!

No jasně, že je tu! Slyšíte ráno ty ptáky? Viděli jste už rozkvetlé krokusy? A oprašujete velikonoční výzdobu? Tak vidíte! Jaro už se hlásí o pozornost, stejně jako další sada nových fontů pro vaše projekty. Ať už to budou visačky na velikonoční balíčky nebo jarní přáníčka, vybírala jsem tak, abyste si nemohli vybrat :-) Odkazy pro stažení fontů, které jsou samozřejmě zdarma, najdete na konci článku. A k tomu i video návod, jak na to. Užijte si je!

fonty ke stažení zdarma - Easter Parade
jaro je tu - Flower Bold
pomlázka - Marcelle
Velikonoce - Ribbon Happy
kuřátka - KG Be Still And Know
hody, hody - Clementine Sketch
zahrada - LMS Hippy Chick
barevná vejce - Eater Egg
jahody - Blanch (do okýnka Amount $ vepište 0)
králíci - Curley Shirley
obrázky králíků - LP Rabbits 1
kreslené kytičky a kuřátko - MTF Sweet Nature Dings

Video návod, jak si fonty stáhnout a nainstalovat jsem pro vás připravila tady

Fonty, které "umí česky" jsem schválně použila na slova obsahující diakritiku. Ty ostatní jsou ale tak krásné, že se na ně občas dá prostě jen koukat :-)

Fontům zdar a těm jarním zvláště!

5 komentářů:

 1. Di, ty jsou super, asi taky budu muset zacit vice vyuzivat fonty :) a jo, ptaci zpivaji uzasne. Ted jsem nekde cetla, ze maji dle druhu rozdeleno, kdy podle vychodu ci zapadu Slunce kdo zpiva, uplne presne na cas .. a ze kdo rano zacal, zpiva vecer jako posledni ... neni ta priroda, a ta jarni vubec, uzasna!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže, kdo platí, že ranní ptáče, dál doskáče, nebo spíš večer déle zpívá... :-) To mají Ti chudáci nejdelší šichtu... Ale je to nádhera! A fonty jednoznačně ANO, dětem se budou určitě na nějakých cedulkách nebo jiném projektu líbit. Však ty něco vymyslíš :-)

   Vymazat
 2. Jůů, ty jsou teda parádní! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo! :))) ... A pak jsem se dívala i na ty minulý a taky teda skvělý. ...Šikovná! :)

   Vymazat