středa 30. března 2016

BABY CARD: Nová miminkovská kolekce

Poté, co jsem minulý rok totálně propadla klučičí kolekci Bundle of Joy a tvořila miminkovské věci zásadně s ní, letos jsem se rozhodla pro změnu. To abych se při tvoření nenudila a nenudila ani vás. Chvíli jsem se bála, že nebude po čem sáhnout. Ale když se na začátku roku v e-shopu objevila sada It's a boy od Carta Bella, bylo po starostech. Moje oblíbené papíry i chipboardy 100% zastoupila, né-li předčila.

Vytvořila jsem z ní dvě přáníčka pro právě narozené rošťáky a ještě dotvářím minialbíčko. Na to se můžou těšit především všichni ti, kdo jedou na scrapbookový sraz do Liberce :-) Na všechny projekty jsem použila jen a jen tuhle kolekci - papíry, roztomilé samolepky a ještě rozkošnější chipboardy... 


Taky tak milujete ty ňuňavé barvy a vzory?! Miminkovská přáníčka jsou prostě balzám na scrapbookařskou duši. Všechno to pak chce jen správně poskládat a pak už jen čekat, až se někde vyklube chlapeček. A Ti se konkrétně kolem mě rodí jak na běžícím páse.

Co ještě musím vyzdvihnout je kvalita papírů. Někdo to možná nemá rád, ale tyhle třicítky mají vyšší gramáž a jsou strukturované. Mně osobně to přijde děsně nóbl a moc ráda s takovými záležitostmi tvořím.TIP OD DIANKY:

"Postavte přáníčko na výšku a zaoblete mu rohy. Drobná změna, která udělá spoustu parády!"


A nezapomeňte i na vnitřek. Určitě vám zbudou nějaké odřezky, které nebudete mít to srdce vyhodit. A to je příležitost, udělat přáníčko krásné i zevnitř.

Tak co myslíte, půjde Vám tvoření s touhle sadou pěkně od ruky? Já myslím, že tohle je spíš řečnická otázka, a tedy snad ani nepotřebuje odpověď. A pokud byste radši hotová přáníčka, všechny najdete v mém obchůdku na Fler.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat