pátek 11. března 2016

ONE COLLECTION CARDS: Jedna kolekce, šest přáníček

Vždycky jsem si přála vzít nějakou kolekci a spotřebovat jí do posledního kousíčku. Udělat z ní PL stránky, přáníčka, a to vše bez použití jiných papírů a ozdob. Nakoupit prostě jednu komplet sadu a vyhodit na konci jen plastový obal. Takový scrapbooking pro chudé. Nebo pro ekology :-) Tohle přání jsem si splnila minulý týden s kolekcí Carpe Diem od Simple Stories a nemohla jsem si to samozřejmě nechat pro sebe. Pojďte se podívat se mnou na tu přáníčkovou nadílku.

Můj problém s tímhle typem tvoření dlouhodobě tkví v tom, že nejsem "manufaktruní" typ. Já prostě neumím vyprodukovat za večer 10 přáníček, ani stejných, natož jiných. Často i to jedno musí tak nějak "uzrát", a tak mám po podlaze porozkládané projekty v nejrůznějších stádiích. Tentokrát jsem si ale řekla POJĎ, ať to dopadne, jak to dopadne, tuhle kolekci prostě zlikviduješ.A já už přestanu psát, protože mnohem lepší bude, když se budete dívat. Pod každým přáníčkem navíc najdete seznam použitého materiálu, které jsem použila kromě kolekce Carpe Diem. A není ho moc. To abyste mi vážně věřili, že tohle vše je možné si doma vyrobit jen s dobře zvolenou sadou, která vám sedne... Zkusíte to taky?


NAVÍC BUDETE POTŘEBOVAT: razítko Avery Elle, černý inkoust Archivalbílé gessoenamelové tečky


NAVÍC BUDETE POTŘEBOVAT: razítko Averry Elle, černý inkoust Archivalšablona Rayher pro BS


NAVÍC BUDETE POTŘEBOVAT: pergamenový papír

NAVÍC BUDETE POTŘEBOVAT: razítko Averry Elle, embossovací inkoust VersaMarkbílý embossovací prášekhorkovzdušná pisole

NAVÍC BUDETE POTŘEBOVAT: nic, celé přáníčko je vytvořené z kolekce Carpe Diem

NAVÍC BUDETE POTŘEBOVAT: razítko Averry Elle, černý inkoust Archival

Tímto děkuji Simple Stories, že si Carpe Diem nenechali pouze jako kolekci pro diáře a mysleli i na nás ostatní. A protože na přáníčka samozřejmě nepadla celá sada, můžete se brzy těšit na Carpe Diem Project Life stránky.

Žádné komentáře:

Okomentovat