sobota 12. března 2016

PL 2016 / W3 / Carpe Diem

přáníčkovém příspěvku jsem vám ukázala, jak jsem zatočila s první půlkou kolekce Carpe Diem od Simple Stories. Je barevná a výrazná, prostě všechno to, čemu jsem tenhle rok, chtěla v Project Life říci NE! Místo toho jsem i druhou půlku sady spotřebovala bez mrknutí oka téměř do poslední samolepky. A protože stránky jsou vytvořeny pouze a jen z téhle kolekce, mám ten luxus vám dnes povyprávět, co se u nás dělo 3. týden tohoto roku.

Třetí týden v lednu byl klasický týden, který navíc pro nás začal až v půlce, neb jsme do úterý byli na horách. A znáte to, po dovolené smršť v práci i ve škole, a tak bylo jasné, že budu muset fotit "každodení rutinu", jinak do alba nebude co dát. Takže první den, fotka dveří do práce. Zajímat by vás ale spíš mohly ty úžasné transparentní samolepky Carpe Diem, které původně patří do diářů, ale i v PL albu je ale určitě užijete.

Tuhle kulišárnu do malých kapsiček jsem vystřihla z třicítkového papíru Pencil It. Protože další okénko je věnováno výuce ve škole, zdálo se mi to dokonalé. A bílá gelová fixa tenhle můj nápad dotáhla do finiše.

A tady už je moje poslední hodina pro 1. pololetí a vlastně pro celý rok. To je vždycky smutný, alespoň pro mě. Nepředpokládám totiž, že by děcka truchlili po středečních odpoledkách :-) A vpravo sháníme boty. Zjistila jsem, že chlapi (nebo alespoň ten můj) jsou ještě vybíravější než ženy, a tak jsme po třech hodinách odcházeli s prázdnou s vidinou, že to budeme muset absolvovat v budoucnu znova.

Tohle je moje oblíbená kartička, v lednu jsem se totiž konečně dostala ke čtení. Tedy dostala. Prostě jsem si na něj udělala čas - ano, někdy je to opravdu tak prosté, že prostě jen místo hodiny bezcílného brouzdání po internetu zalezete ke knížce.


No, a nakonec běžky. Už jste totiž někdy v Praze vylezli na chodníkobuli lyže a šli se sklouznout kolem Alberta, zastávky MHD až na nedaleké pole? Lidi na vás sice trochu divně koukají, ale my jsme si s taťkou užili kopec legrace. A navíc si parádně zalyžovali.

Tenhle týden se můžete těšit ještě na jednu Carpe Diem inspiraci, to abych i poslední váhavé duše přesvědčila, že tuhle kolekci prostě musíte mít! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat