pátek 25. září 2015

KURZ: Skládané minialbum

!!! KURZ JE V TUTO CHVÍLI PLNĚ OBSAZEN, ALE MŮŽETE SE PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK !!!
Pokud se uvolní místo, kontaktuji Vás e-mailem.

K narozeninám, k svátku či k jiným příležitostem se většinou dávají přáníčka. Zkuste ale tentokrát překvapit a darovat minialbum. Minialbíčko naplněné Vašimi bláznivými fotkami ocení kamarádka, pokud do něj vlepíte fotky malého vnoučátka, dojmete tím nejednu novopečenou babičku. A jako dárek přítelovi k výročí je to vůbec pecka. A že nevíte jak na to? Od toho je tu nový kurz, na kterém si spolu minialbum vyrobíme. Vánoce se totiž blíží rychlostí blesku a originálních dárků není nikdy dost.

Jak bude kurz probíhat?

Na kurzu si společně vyrobíme desky alba, které následně ozdobíme papírem, na jednotlivé strany zabudujeme fotky, a pak už budeme jen krášlit a zdobit. Protože fotek v albu není nikdy dost, naučíme se dělat různé kapsičky a papírový "vodopád", vychytávky, díky němuž se do alba vejde maximum fotografií. Na konci kurzu si tak ponesete domů svoje první originální minialbíčko, na které se nebudete moct vynadívat.

Co budu na kurz potřebovat?

V podstatě nic, materiál i pomůcky budou k dispozici na místě. Přineste si s sebou jen vyvolané fotografie, které budete chtít v albíčku mít. Maximální velikost 10 x 15 cm, lépe však 9 x 13 cm a menší. Můžete si taky připravit koláže. Návod, jak na ně, bude zanedlouho na mém blogu.

Jsem začátečník a mám strach, že to nezvládnu?

Kurz je vhodný i pro začátečníky. Učený z nebe nespadl - všechno si vysvětlíme a ukážeme, tak se nemusíte bát.

Co když budu mít žízeň nebo hlad?

O svačinu je taky postaráno. Kávu, čaj i drobné občerstvení máš v ceně. V okolí atelieru jsou navíc obchůdky, kde se dá vždy něco na zub sehnat.

A teď to nejdůležitější:

Kdy se uvidíme? V neděli 15.11. od 14:00 do 19:00
Kde se sejdeme? Místo činu bude Atelier K1. Přesná adresa je Moravská 48, Praha 2 - Vinohrady (www.atelier.k1.cz).
Kolik nás bude? 8 tvořivých. Aby to mělo grády (a kurz byl otevřen), musí nás být minimálně 5. A tak vezmi mamku nebo kamarádku, ať je nás co nejvíc.
Cena: 570 Kč

Jak se můžu přihlásti?
Pro rezervaci místa stačí napsat e-mail na diankakreativity@gmail.com.

Těším se na Vás!

Žádné komentáře:

Okomentovat