sobota 12. září 2015

BABY CARD - Je to kluk!


Už jsem déle nemohla poslouchat škádlení kamarádek, které mají doma malé uličníky, že prý nadržuji holčičkám. A tak jsem dostála svým slibům a pustila se do výroby přáníček pro chlapečky. A náhodou to po řadě těch růžovoučkých kartiček bylo velmi osvěžující.


Je pravda - a shodly jsme se na tom i s jinými "scraperkami" - že materiálu pro holčičky je prostě na trhu víc než papírů s autíčky. Třeba nová kolekce Enchanted od Simple Stories a i jejich miminkovská sada Hello Baby, ať se tváří sebevíc neutrálně, je prostě víc pro holčičky. Naštěstí je tu ale Echo Park a Bundle of Joy, kde na "klučičí" verzi nezapomněli (odhaduju, že v jejich design týmu bude asi nějaká maminka malého chlapečka...). A tak hned jak mi přišly papíry, chipboardy a samolepky, odhodlaně jsem se pustila do tvoření.


Přáníčka jsem tentokrát udělala (po americkém způsobu) odklápěcí a ne rozevírací, jak jsme normálně zvyklí. Papíry jsem vybrala z "šestkové" sady  a bylo celkem jedno, které z nich to budou, protože k sobě všechny perfektně ladí a jsou děsně roztomilé. Kravičkovému kousku jsem navíc zaoblila rohy.


Papíry jsem různě povyřezávala na Big Shotu a úplně navrch jsem použila bílou čtvrtku, na kterou jsem přidala pár "prskanců" distress inkoustem. A pak už jen stačilo vybrat ty správné chipboardy, přidat pár kartonových hvězdiček, flitrů a roztomilých knoflíčků.

Odřezky z papírů i pár zbylých ozdůbek, které se mi nechtělo uklízet, jsem spotřebovala na výzdobu uvnitř přáníčka. Tak holčičky, a máte to, tentokrát to bude kluk! :-)

A pokud modré a zelené ještě nemáte dost, koukněte, co dalšího jsem z této kolekce vytvořila...

Nascrapovanou příště!

1 komentář:

  1. Krásná přáníčka! Jelikož mám taky doma chlapečka, tak mám tuhle sadu celou ... jen jsem nesehnala ty chipboardy, takže byl pak oříšek hledat nějaký obrázek :-) Ze samolepek jsem použila sovičku a na druhé přáníčko už jsem použila lodičku z jiné sady :-))

    OdpovědětVymazat