pondělí 2. března 2015

PL Photo Challenge - 03/2015

Krásné první březnové dny. Venku to pomalu vypadá na jaro, první sluneční paprsky nám vlévají energii do žil, na zahrádkách rozkvétají sněženky a vůbec tak nějak všechno začíná žít. A tak ani váš fotoaparát by rozhodně neměl dostat oddychový čas.

Takže pokud milujete focení a fotíte všechno a všude a navíc jste propadli Project Life, pak je tu právě pro vás nová PL Photo Challenge! 

Tak se přidejte a vyhrajte 100 Kč na nákup v e-shopu Pretty Papers!

V únoru se nám PL Photo Challenge pěkně rozjela a já doufám, že tento měsíc se přidají další z vás a pochlubí se svými foto-úlovky ve Facebookové galerii Project Life - Česká republika. Je úžasné sledovat, jak každé téma může vypadat milionem způsobů a to je jedním z cílů téhle výzvy. 

Na březen jsem připravila tento seznam: 
A jak se PL Photo Challenge zúčastnit? 
  • vyfoťte podle našeho seznamu alespoň 3 fotky
  • zpracujte tyto fotky do svého Project Life alba
  • pokud ještě nejste členem, přidejte se k naší facebookové skupině Project Life - Česká republika
  • vyfoťte hotové stránky (nejlépe přímo konkrétní kapsy) přidejte fotky do aktuálního alba Project Life Photo Challenge na Facebooku, nepostujte fotky na zeď, ani do svých vlastních alb (tam si je ale samozřejmě můžete nahrát taky) 
  • ke každé fotce připište, o které téma ze seznamu se jedná
  • termín přidání fotek je vždy do 15. dne následujícího měsíce

Samozřejmě vaše snažení nezůstane bez povšimnutí :-) Na konci každého měsíce budou náhodně vyberáni 3 z vás, kteří obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 100 Kč pro nákup v e-shopu Pretty Papers.


Co vy na to? Líbí se vám březnová témata?
Doufám, že přijmete moji výzvu a už teď se těším na vaše PL stránky!

Žádné komentáře:

Okomentovat