neděle 31. května 2015

PL 2015 / W9 / Nejen fixy z KIK...V době internetu jsem si dopřála ten luxus, kdy jsem si cachtala nohy v jezeře a přitom pro Vás napsala tuhle reportáž. Původně jsem si myslela, že připravím exkluzivní PL stránku od Lago di Garda, jenže když jsem v Praze začala balit "nějaký ten materiál", zjistila jsem, že ty tam jsou doby, kdy mi stačily nůžky a razítková abeceda... A tak Vás zvu na cestu zpět v čase, tentokrát do 9. týdne.


Při tvorbě téhle stránky jsem si vůbec zavzpomínala. Použila jsem na ní totiž kolekci od Simple Stories - Vintage Bliss, což byly moje úplně první scrapbookové papíry, které jsem si kdy koupila. A objednala bych si je znovu. Na "titulku" jsem použila ještě písmenka z mosgumi, datumové razítko a razítko od Technique Tuesday. Kalendářík jsem vystřihla z jiného papírů (ale z té samé sady) a podlepila ho 3D pěnovými čtverečky.


Letos poprvé jsme první (téměř) jarní dny vítali v samostatné domácnosti. A tak bylo na mě, pořídit nám nějakou tu výzdobu. Musím říct, že jsem to původně chtěla odbýt tulipány, ale když jsem v KIKu uviděla tyhle roztomilé ušáky, hnedle jsem si je osvojila, a to rovnou dva. Protože se mi nikam nevešel nápis, rozhodla jsem se pro populární vellum a pár enamelových teček.S Honzou milujeme procházky... Aspoň tedy doufám, že můžu mluvit za oba a že můj Jeníček netrpí venčení jen z lásky ke mně :-) Každopádně se většinou celkem ochotně nechá vytáhnout od počítače, a pak společně objevujeme nová místa, kolikrát třeba pár kilometrů od domu. Tak jako jsme třeba úplnou náhodou přišli na pěknou naučnou stezku v Újezdu nad Lesy.Objevili jsme také zatoulané dětské hřiště, a to bychom nebyli my, abychom trochu nezavzpomínali na časy, kdy houpačka visela tak vysoko, že z ní člověk musel dolů skákat, pod řetězovým mostem plavali vymyšlení žraloci a dřevěná stěna byla vyšší než Mount Everest. Ten čas tak strááášně letí.Pamatujete ještě na fixy z KIKu? A na to hromadné šílenství? Náš KIK byl tenkrát jedním z mála, který fixy měl a měl jich dost... skoro pro celou republiku :-) A tak jsem se stala hlavním dealerem, div, že jsem nepřespávala na poště. Fixy jsem ale nakonec úspěšně rozeslala a do teď mám radost, když se někdo pochlubí přáníčkem vyrobeným "KIKnutou" technikou :-)Závěrem se s Vámi podělím o intimní fotky naší domácnosti pořízené ve chvíli, kdy jsem zakoupila v IKEA vozík Raskog a rozhodla se přeorganizovat materiál na scrapbook. Zabralo mi to celý den a výsledkem byl ještě větší bordel. Řekněte, prosím, že to taky znáte?! :-)Tak tohle byl můj první březnový týden. Na dovolené jsem nakolážovala přes 100 fotek a dostala jsem se až do května, když jsem s hrůzou zjistila, že už je skoro červen :-) I tak se ale příště doufám posuneme aspoň o něco blíž přítomnosti.

Tak ať je i Váš "lajf" jeden velký projekt přeje

Žádné komentáře:

Okomentovat