čtvrtek 7. května 2015

MOTHER'S DAY CARD - Vintage inspiraceSvátek všech maminek na světě se blíží, a protože i já jednu mám, byla by ostuda jí nepopřát. A jak jinak než nějakým pěkným přáníčkem. Už delší dobu jsem netvořila nic ve svém oblíbeném vintage stylu, a tak, když mi přišly krásné chipboardové ornamenty, bylo vcelku jasné, jak přáníčko pro maminku bude vypadat.


Bílý přáníčkový základ jsem tentokrát přetřela Distress inkoustem v mém oblíbeném odstínu Tattered rose. Když jde o vintage, miluju "novinové" papíry, nebo jakékoliv, na kterých je nějaké pěkné písmo. A aby měly ten správný postaršený efekt, musí se jim samozřejmě "ožužlat" okraje, nejlépe paper distresserem od Rangeru. Další vrstvou bylo vellum, které jsem obšila. A krásný béžový papír ze svatební kolekce "For Wedding" od ScrapBerry's. 


Protože přáníčku ale pořád něco chybělo, zapátrala jsem a mezi embossovacími kapsami a našla jednu parádní, přímo šitou na míru pro vintage přáníčka. Přetřela jsem jí inkoustem ve stejném odstínu jako pozadí kartičky.


A pak už přišla ta nejlepší část - růžičky, krajka, chipbordové výseky a nakonec nápis ozdobený tekutými perličkami.

A co vy, už máte taky přáníčko pro svoji maminku? :-)

1 komentář: