sobota 1. dubna 2017

PL 2016/ W 31 / Polo-titulka a jeden týden k tomu

Minulý rok, je prvním rokem, kdy budu mít v poličce dvě alba. Vůbec jsem totiž nešetřila místem, a zatímco některé týdny bez fotek zaplnily tak tak jednu velkou kapsu, jiné se rozpínají klidně přes dvě dvoustrany. Jsou prostě týdny, kdy se toho děje tolik, že nemám šanci (a samozřejmě ani nechci) nic z toho vynechat... Nové album s sebou ale nese i jednu další povinnost, a to je titulka. Dneska si tedy spolu budeme povídat o tom, jak jsem na to vyzrála... :-) :-) 

Zde přikládám pro osvěžení titulní stránku pro rok 2016, tedy tu v prvním albu. Nové album mi díkybohu vyšlo přesně do půlky roku, vlastně ještě kousek za, takže i druhou část roku se budu moct rozepínat celkem bez obav. A věřte nebo ne, vyšlo to akorát tak, že končilo naší dovolenou na Slovensko/Beskydsku s noclehem u naší babičky.
Proč píšu o babičce? No, tak jednak mi to připomíná, že bych jí měla zavolat...pauza a hovor s babičkou...a druhak fotky z první titulky s modrým pozadím jsou právě z Velkých Opatovic. Městečka, kde babička bydlí. Kolem jejího sídliště je mraky garáží, jak bylo dříve zvykem stavět. A všechny z nich mají takové správně omšelé dveře - člověk by řekl téměř až vintage - které slouží jako bezvadné pozadí pro focení. Ostatně na titulce vidíte modrá garážová vrata, a na layoutu níže zase šedá. Není to dokonalé?!? :-D

Kolem modré varianty vrat chodíme k babičce na zahrádku, má jí v takové té zahrádkářské kolonii, kousek od sídliště. Nu, a tak i v létě, jsme se u vrat nechali s Honzíkem vyfotit. Ptáte se, jestli už jsem myslela na svou další titulku, tak ano. Byl to prostě jednoznačný záměr a svědčí o celkem znatelné scrapbookové deformaci, kdy už se v mozku zřejmě vytvořily spoje, které spínají ve chvíli, kdy vidíte něco vhodného do PLka... :-)

Nicméně nikdo se nesnažil prostestovat, protože moje okolí už ví, že je to marný, marný, marný... A tak jsme měli novou - letní - variantu fotek, připravenou pro moji polotitulku. Takže pro porovnání:

Zima 2016


Léto 2016


A abych si trochu usnadnila práci, protože té je přede mnou v albu 2016 ještě dost a dost, vzala jsem si při tvoření polotitulky k ruce i stejnou sadu PL kartiček - WRMK - Teresa Collins - Studio Gold. Použila jsem jen jejich bledě modré strany, aby stránky působil letně. A doplnila je zlatými thickers nápisy Dream. A číslice, ty jsou bomba - miluju ten správně rošťácký font - a najdete ho v sadě thickersek One Canoe Two - HAZELWOOD.


Máte pravdu, pokud si říkáte, že jsem se zase tak moc nepředřela... :-P Ale víte, jak je občas těžké udělat tu nejjednodušší stránku, na které toho vlastně nemá moc být? Pro mě osobně jo! :-) Ale přesto přidávám ještě jednu stránku, tu naopak úplně poslední z první půlky alba... A to jsme, přátelé, v srpnu!V albu dále pokračuji svým "klasickým" způsobem. A tentokrát jsem zvolila Sunshine in my soul (Glitz), ta je skvělá a hodí se i na teplé letní večery...


V 31. týdnu jsme byli na tataráku s našimi příteli, kteří se vrátili z dlouho odkládané, zato výživné svatební cesty po Vietnamu...Vrcholem týdne byl přípitek na právě narozeného syna našich přátel z USA. Bohužel s tou vzdáleností je možné, že ho poprvé uvidíme, až už třeba bude chodit do školy... :-( :-)

V srpnovém týdnu jsem také vyhrála - občerstvení v letním kině. A tak jsem byla poprvé v letním kině ve Žlutých lázních u Vltavy, poprvé jsem viděla Rockyho a ještě k tomu jsem se při tom krmila popcornem a pila Mohito. Paráda!!!

Dárek z USA je od mojí nejlepší kamarádky, která vždycky ví, že nějakým tím notýskem na moje zápisky, nikdy nezklame. Tričko bylo příjemným překvapením navrch... ;-)


U nás doma se zatím místo dětí rodí koťata a toto bylo v roce 2016 už třetí, a taky poslední. Jeho máma Movie ho neustále stěhovala, až se s ním zabydlela na gauči. Tam padlo za vlast. Od toho vzniklo jeho, tedy její, jméno - Sofie jako sofa = gauč :-) A takhle my to máme, hlavě musí být legrace!

Takže tohle jsou pokroky v mém albu a jsem docela zvědavá, jestli někdo z Vás taky dělá polotitulku...? Hm?! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat