neděle 4. ledna 2015

O tom, jak se sny plní a jak jsem se stala členkou design teamuPoslední dobou čím dál víc vnímám fakt, že když opravdu chceme něčeho dosáhnout a vynaložíme potřebné úsilí, tak to jde. Vidím kolem sebe spoustu lidí, kteří opustili zajeté koleje a vydali se úplně novým směrem. Nebáli se, nebo vlastně možná báli, ale pustili se s odhodláním do toho, co je jim blízké, v čem se cítí dobře a co dělají rádi. A za to je obdivuji. Tyhle věci chtějí velkou kupu odhodlání, víry v sama sebe, píle a především velkou dávku trpělivosti. Ale když člověka věci baví a dává do nich to nejlepší ze sebe, nemůže to nikdy dopadnout špatně. A to jsem si ověřila na vlastní kůži.
Když jsem před 2 roky upatlala svoje první přáníčko, nikdy mě nenapadlo, že na mě letos hned 1. ledna z e-mailové schránky zabliká zpráva z jednoho ze scrapbookových obchodů - blogů - Pretty Papers. A prý, zda bych se nechtěla stát členkou jejich design teamu, zkoušet jejich produkty a psát na jejich blog. Nejprve jsem si myslela, že je to nějaký novoroční vtípek nebo ještě blouzním po Silvestrovské oslavě. Člověk má prostě tendenci se neustále podceňovat. Ale e-mail byl skutečný a já jsem tak dostala příležitost zase o něco seriózněji nakouknout pod pokličku kreativního tvoření. A z toho mám obrovskou radost, o kterou jsem se prostě musela podělit!

Více o tom, jak to bude celé vypadat, si můžete přečíst přímo tady, na stránkách Pretty Papers.Tak se nebojte snít, protože sny se plní!

Žádné komentáře:

Okomentovat